Продукция

Поиск на сайте

Спецпредложение

О фирме

  • Фірма "ОРВІН" створена за сприянні науково-дослідного институту "Квант" м. Києва и праціє на ринку України з 1994 року. Наша продукція - професійне вимірювальне обладнання, радіовимірювальні прилади. На теперешній час ми пропонуємо споживачу широкий спектр джерел живлення провідних світових виробників, мікроскопы, системи автоматики, ремонтне та паяльне обладнання.   

  • Всі співробітники фірми мають техничну освіту і завжди готові надати консультаційну допомогу. А наявність свого сервісного центру допоможе вирішити питання з ремонту та обслуговуванню обладнання.

  • Фірма "ОРВІН" активно співпрацює з Українским центром стандартизації та метрології (УкрЦСМ). За вашою вимогою мы оперативно надамо послугу з калібровки вимірювальних приладів. 

  • В 2003 році фірма «ОРВІН» стала офиційним представником електроного підлриємства "TATAREK" (Польша) в Україні та почала организацію поставок джерел живлення та автоматики для систем опалювання. Вони успішно пройшли сертифікацію УкрСЕПРО. З цього моменту в діяльності фірми відокремився окремий напрямок діяльності "Джерела живлення". Він успішно развивається, і на даний час диапазон нашої номенклатури цього напрямку - від простого адаптера до систем резервного живлення. А також - стабилізатори напруги, перетворювачі тока та напруги, зарядні пристрої, акумуляторні батареї та інше.

  • В 2004 році зареєстрований наш торговый знак "ORVIN".

  • В 2009 році почав работать працювати сайт нашої фірми. Мы намагалися виконати завдання - зробити работу з нами більш доступною та інформативною. 

 

        Дякуємо Вам за співпрацю з нами !